MÖBLER / Skåp & hyllor / Linneskåp 10479606

nr 1047 9606

Linneskåp

bemålat, nutida tillverkning, (Almadora), längd: 105 cm, djup: 43 cm, höjd: 183 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 1 augusti 2016
kl 18:46:52